Contact

Contact

Contactinformatie

Expeditie (laden/lossen)

Randweg 1
6591 XC
Gennep

Bezoekadres:

2e Dwarsweg 81
6591 XP
Gennep

Postadres:

Postbus 4
6590 AA
Gennep

T (0485) 490 433
F (0485) 512 167

KvK: 12017271

info@janssenpers.nl

Ook kunt u een offerte coldset aanvragen.

Onze experts

Henk van Esch.2.

Henk van Esch

Algemeen directeur
henk-van-esch@janssenpers.nl
06-53 63 48 01


Oscar-de-Gier

Oscar de Gier

Senior salesmanager
oscar-de-gier@janssenpers.nl
06-53 54 08 57


Michiel-Versluis

Michel Versluis

Calculator / Verkoop binnendienst
michel-versluis@janssenpers.nl
0485-490449

Nancy-Logtens

Nancy Logtens

Ordermanager / Calculator
nancy-logtens@janssenpers.nl
0485-490 456
Werkzaam op: di, wo, vrij
calculatie@janssenpers.nl
Liesbeth-Arts

Liesbeth Arts

Ordermanager / calculator
liesbeth-arts@janssenpers.nl
0485-490 453
Werkzaam op: ma, di, do
calculatie@janssenpers.nl
harry

Harry Schuring

Ordermanager
harry-schuring@janssenpers.nl
0485-490 468


cas

Cas Schwering

Ordermanager
cas-schwering@janssenpers.nl
0485-490 452


an

An Peters

Ordermanager
an-peters@janssenpers.nl
0485-490 454
Werkzaam op: ma, di, wo, do

Neem contact met ons op

Contact